Profil fotoğrafı

Hikmet tanriverdiÇevrim Dışı

Yeni İş Kurmak İstiyor Veya Yeni Bir İş Sahibi İseniz Bu Yazıyı Okuyun

Her projeye balıklama dalan, sonra yarı yolda hiç düşündüğüm gibi değilmiş diyen veya pazara ulaşamayan, sermayesi yetersiz kalan, bir girişimci iseniz, aslında değilsiniz. Olsa olsa siz girişken olursunuz. Ben de yıllarca bu hatayı yaptım ve sonuçta bu tür yatırımlarda hep kaybettim. Bundan dolayı bilgilerimi sizlerle paylaşıp aynı hataları yapmanızı önlemek istiyorum. Yeni bir iş kurmadan önce için yazıyı dikkatle okuyalım.

Opinyu'ya devam et

İHRACATIMIZ GERÇEKTEN ARTIYOR MU? REEL ARTIŞ ORANI NE?

Bugün sizlerle 2021 sonu ihracat rakamlarını değerlendireceğiz. Bildiğiniz gibi yüzde 32,90 ihracat artışıyla Türkiye son yılların belki de en büyük ihracat artış hamlesini gerçekleştirdi. Bu konuda çok yazıldı çizildi. Özellikle ekonomimizin son yaşanan olaylarından sonra ihracatın artış hızı en azından bir umut oldu.

Opinyu'ya devam et

İhracat Nasıl Yapılır, Pratik Bilgiler

Ülkemizde son dönemde ihracata yoğun bir katılım var. İhracata neden büyük ilgi olduğunu anlamak zor değil; kuruluşlar ve bireyler her zamankinden daha fazla başarıya imza atıyor. Ve bu konuda Türkiye'nin avantajlarını düşünürsek, ilginin haklı bir sebebe dayandığını söyleyebiliriz.

Opinyu'ya devam et
Please wait...

www.opinyu.com'da yer alan her türlü içeriğin tüm telif hakları Opinyu'ya aittir. www.opinyu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar opinyu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.opinyu.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Opinyu hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. 

Opinyu bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Opinistlerin (Yazarların) İçeriklerindeki Sorumluluk Kendilerine Aittir. İçerikler kesinlikle tavsiye içermemektedir. İçeriklerden edindiğiniz bilgileri uzman kişilere danışmadan uygulamanız zararlı sonuçlar doğurabilir. Bu sonuçlardan Opinyu ya da Yazar asla sorumlu tutulamaz. 

©2023 opinyu.com

©2022 opinyu.com

©2023 opinyu.com

©2023 opinyu.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account