Profil fotoğrafı

Dr. Hakan AslanÇevrim Dışı

Belirsizlik mi? Risk mi?

Belirsizlik mi? Risk mi? Şirketlerin ömrü sandığımızdan daha kısa olabiliyor. Türkiye'de, işletmelerin yüzde 80'i kuruluşlarından itibaren beşinci yıla ulaşamazken, yüzde 96'sı onuncu yıllarını göremeden faaliyetlerine son veriyor. Almanya'da bu rakam 18 iken, Fransa’da 9 yıla kadar indi

Opinyu'ya devam et

Kobi’lerin Keskin Virajı: Stratejik Öngörü

Kobi’lerin Keskin Virajı: Stratejik Öngörü Değişim hızının her geçen gün arttığı, belirsizliğin an be an yoğunlaştığı günümüz rekabet koşullarında işletmelerin sürekli olarak içerisinde bulundukları durumu ve faaliyetlerini gözden geçirerek stratejilerinde, taktiklerinde ve hatta hedeflerinde güncellemeler yapmaları gerekmektedir. Esneklik, verimlilik, çeviklik, sürdürülebilirlik kavramlarının günümüz koşullarında bu kadar ön plana çıkmasının en önemli sebebidir bu değişim.

Opinyu'ya devam et
Please wait...

www.opinyu.com'da yer alan her türlü içeriğin tüm telif hakları Opinyu'ya aittir. www.opinyu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar opinyu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.opinyu.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Opinyu hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. 

Opinyu bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Opinistlerin (Yazarların) İçeriklerindeki Sorumluluk Kendilerine Aittir. İçerikler kesinlikle tavsiye içermemektedir. İçeriklerden edindiğiniz bilgileri uzman kişilere danışmadan uygulamanız zararlı sonuçlar doğurabilir. Bu sonuçlardan Opinyu ya da Yazar asla sorumlu tutulamaz. 

©2022 opinyu.com

©2022 opinyu.com

©2022 opinyu.com

©2022 opinyu.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account