Profil fotoğrafı

Deniz MutluÇevrim Dışı

Elektrikli Araç Sektöründe Alternatif Teknoloji: “Süper Kapasitör”

Elektrikli araçların günümüzde tam şarj süresi uygun koşullarda kullanılan prizin özelliğine göre 1 saatten 47 saate kadar çıkabilmektedir. Bu tablo da normal bir seyahat sırasında vereceğiniz mola süresinde hala çok fazla. Elektrikli Araç Sektöründe Alternatif Teknoloji “Süper Kapasitör”

Opinyu'ya devam et

Elektrikli Araçlar ve Lityum

Geride bıraktığımız 2021 yılı pandemi sonrası çip ve çeşitli emtialarda yaşanan tedarik zinciri problemleri nedeniyle otomotiv sektörü açısından zorlu bir sene olarak kayıtlara geçmiştir. Ancak elektrikli araçların satış rakamlarına bakıldığında bu zorlu süreçte elektrikli araçların satış rakamlarını neredeyse ikiye katlaması oldukça dikkat çekici. 2020 yılında EV (Electric Vehicle) ve PHEV (Plug-in Hybrid Vehicle) toplam satış rakamları yaklaşık 3 milyon adet iken 2021 yılında bu rakam 6.6 milyon olarak açıklandı. Elektrikli araçlar ve lityum

Opinyu'ya devam et

Endüstri 4.0 Otomotiv’de Neler Değiştirecek? 

İmalat sanayi içerisinde yaşanan değişim ve gelişmelerin temsil edildiği lokomotif sektörlerden biri de otomotiv sektörü. Bu nedenle otomotiv sektörü endüstri 4.0 sürecinin olası gelişim ve adaptasyon adımlarının görüleceği öncü sektörlerin başında geliyor.

Opinyu'ya devam et
Please wait...

Arkadaşlar

Profil fotoğrafı
Yücel Ferek
@yucel-ferek
Profil fotoğrafı
Simge Mutlu
@simgemutlu
Profil fotoğrafı
Engin ALEMDAR
@enginalemdar

Kulüpler

Ekonomi Kulübü grubunun logosu
Ekonomi Kulübü
Herkese Açık Grup
Yönetim ve Organizasyon grubunun logosu
Yönetim ve Organizasyon
Herkese Açık Grup
Sanayi Kulübü grubunun logosu
Sanayi Kulübü
Herkese Açık Grup
Bilim Kulübü grubunun logosu
Bilim Kulübü
Herkese Açık Grup
Blockchain Kulübü grubunun logosu
Blockchain Kulübü
Herkese Açık Grup

www.opinyu.com'da yer alan her türlü içeriğin tüm telif hakları Opinyu'ya aittir. www.opinyu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar opinyu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.opinyu.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Opinyu hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. 

Opinyu bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Opinistlerin (Yazarların) İçeriklerindeki Sorumluluk Kendilerine Aittir. İçerikler kesinlikle tavsiye içermemektedir. İçeriklerden edindiğiniz bilgileri uzman kişilere danışmadan uygulamanız zararlı sonuçlar doğurabilir. Bu sonuçlardan Opinyu ya da Yazar asla sorumlu tutulamaz. 

©2023 opinyu.com

©2022 opinyu.com

©2023 opinyu.com

©2023 opinyu.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account