Değerlerimiz

Ayrımcılığa KARŞIYIZ!

OPİNYU, HER TÜRLÜ AYRIMCILIĞA KARŞIDIR. İÇERİKLERİMİZİN HİÇBİRİNDE DİN, DİL, IRK, MEZHEP, CİNSİYET GİBİ KİŞİ VE KURUMLARI AYRIŞTIRAN İFADE, YORUM VE GÖRÜŞLERE YER VERİLMEZ.

Yanıltıcı Bilgiye KARŞIYIZ!

OPİNYU, SADECE TOPLULUK TARAFINDAN ONAYLANMIŞ KİŞİLERİNİÇERİK ÜRETMESİNE OLANAK SAĞLAR. OPİNİSTLİĞİN BİRİNCİ KURALI, TEYİT EDİLMİŞ VE KAYNAKLARLA DESTEKLENMİŞ İÇERİKLERİN PAYLAŞILMASIDIR.

Şiddet ve Nefrete KARŞIYIZ!

OPİNYU, HER TÜRLÜ ŞİDDET VE NEFRET İÇEREN SÖYLEMLERİ REDDEDER VE PAYLAŞILMASINA İZİN VERMEZ.

Sosyal Zorbalığa KARŞIYIZ!

OPİNYU, BİRİNİ VEYA BİR GRUBU TEHDİT, ZORBALIK, ALAY ETME VEYA UTANDIRACAK PAYLAŞIMLARDA BULUNMAZ VE BULUNULMASINA İZİN VERMEZ.

Özel Hayatın İfşasına KARŞIYIZ!

OPİNYU, İLETİŞİMİN TÜM TARAFLARININ AÇIK RIZASI OLMADAN, ÖZEL KİŞİLER ARASINDAKİ ÖZEL İLETİŞİMLERİN GÖRÜNTÜLERİNİ, TRANSKRİPTLERİNİ, KOPYALARINI VEYA BAĞLANTILARINI YAYINLAMAZ VE YAYINLANMASINA İZİN VERMEZ.

Zararlı Alışkanlıkların Özendirilmesine KARŞIYIZ!

OPİNYU, KUMAR VE HALK SAĞLIĞINA VEYA GÜVENLİĞİNE AYKIRI OLAN HER TÜRLÜ UYUŞTURUCU MADDENİN ÖZENDİRİLMESİNE İZİN VERMEZ.

Yasadışı Faaliyetlere KARŞIYIZ!

OPİNYU, YASA DIŞI BİLGİSAYAR KORSANLIĞI, TELİF VEYA DİĞER FİKRİ MÜLKİYET HAKLARININ İHLALLERİNE İZİN VERMEZ.

Kişisel Verilerin Rızasız Paylaşılmasına KARŞIYIZ!

OPİNYU, ÜYELERİNİN KİŞİSEL VERİLERİNİ HİÇBİR ŞEKİLDE RIZASIZ PAYLAŞMAZ, PAYLAŞILMASINA İZİN VERMEZ.

Cinsel İstismara KARŞIYIZ!

OPİNYU, PORNOGRAFİK GÖRÜNTÜLERİN VEYA VİDEOLARIN YAYINLANMASINA, BUNLARA BAĞLANTI VERİLMESİNE VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE TANITILMASINA İZİN VERMEZ.

Sağlık Alanında Yanıltıcı Bilgiye KARŞIYIZ!

OPİNYU, TIP BİLİMİNE SAYGILIDIR. UZAKTAN TANI, TEŞHİS VE TEDAVİ GİBİ HİZMETLERİ SUNMAZ, SUNULMASINA ARACILIK ETMEZ.

Türkçenin Yanlış Kullanımına KARŞIYIZ!

OPİNYU, TÜRKÇENİN DİL BÜTÜNLÜĞÜNÜN BOZULMASINA, YAZIM KURALLARINA AYKIRI DAVRANILMASINA İZİN VERMEZ.

www.opinyu.com'da yer alan her türlü içeriğin tüm telif hakları Opinyu'ya aittir. www.opinyu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar opinyu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.opinyu.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Opinyu hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. 

Opinyu bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Opinistlerin (Yazarların) İçeriklerindeki Sorumluluk Kendilerine Aittir. İçerikler kesinlikle tavsiye içermemektedir. İçeriklerden edindiğiniz bilgileri uzman kişilere danışmadan uygulamanız zararlı sonuçlar doğurabilir. Bu sonuçlardan Opinyu ya da Yazar asla sorumlu tutulamaz. 

©2024 opinyu.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account