Opinyu Nedir?

 

Entelektüel bir içerik platformudur

Farklı disiplinlerden onlarca akademisyen ve profesyonelin; özgün ve bilgilendirici içeriklerini, yazı, video ve podcast gibi farklı formatlarda paylaştıkları bir web sitesidir.

 

Nitelikli bir eğitim portalıdır.

Opinistlerin, uzman oldukları alanlarda, onlıne ve canlı eğitim içerikleri hazırlayıp sundukları multidisipliner bir akademidir.

 

Dijital bir etkinlik merkezidir.

Birçok alanda entelektüel kulüp buluşmalarının ve geniş kapsamlı opinyu zirvelerinin yapıldığı benzersiz bir etkinlik platformudur.

 

Bilgi paylaşımı odaklı bir network uygulamasıdır.

Profillerinizi oluşturup, opinistlerle ve diğer tüm kullanıcılarla bağlantılar kurabileceğiniz ve ilgi duyduğunuz opinyu kulüplerine üye olabileceğiniz bir sosyal medya platformudur.

 

Danışmanlık alabileceğiniz profesyonel bir gruptur.

Opinistlerin profesyonel olduğu alanlarda kendilerinden danışmanlık, koçluk, mentorluk gibi hizmetler alabileceğiniz bir çatı kuruluştur.

 

www.opinyu.com'da yer alan her türlü içeriğin tüm telif hakları Opinyu'ya aittir. www.opinyu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar opinyu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.opinyu.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Opinyu hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. 

Opinyu bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Opinistlerin (Yazarların) İçeriklerindeki Sorumluluk Kendilerine Aittir. İçerikler kesinlikle tavsiye içermemektedir. İçeriklerden edindiğiniz bilgileri uzman kişilere danışmadan uygulamanız zararlı sonuçlar doğurabilir. Bu sonuçlardan Opinyu ya da Yazar asla sorumlu tutulamaz. 

©2024 opinyu.com

©2022 opinyu.com

©2024 opinyu.com

©2024 opinyu.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account